Latvijas čempionāts sprinta un garajā distancē
Rezultāti - Sprinta distance

 
V21E (22)2,9 km26 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Bacys ModestasIndv. (LTU)LTU15:570:00
2Roze RenārsOgre OK/SCLAT16:23+0:26369
3Zērnis RūdolfsSaldus OKLAT16:26+0:291108
3Rešķis AtisSaldus OKLAT16:26+0:29403
5Dude ArtisSaldus OKLAT16:38+0:412162
6Ozoliņš KristapsMadonas BJSS/OK AronaLAT16:42+0:45575
7Kūms JānisAlūksne-Ape OKLAT16:56+0:59804
8Bričonoks EdgarsKāpa OK/Carnikavas novadsLAT17:07+1:101122
9Laķis EdgarsAuseklis IKLAT17:10+1:13670
10Ščerbavičius EdvardasFortuna OKLTU17:19+1:22
11Gailis ZigmārsAuseklis IKLAT17:49+1:521780
12Kazlauskas TadasFortuna OKLTU18:20+2:23
13Chaharyn IvanBaltkrievijas izlaseBLR18:33+2:36
14Āboliņš ValtersOzonsLAT18:56+2:592063
15Klāsons VilnisOgre OK/SCLAT19:00+3:03368
16Davidovich DzmitryBaltkrievijas izlaseBLR19:14+3:17
17Karulis ValdisZiemeļkurzeme OKLAT19:45+3:482890
18Bērziņš NormundsMadonas BJSS/OK AronaLAT20:08+4:11265
19Saltums ArnisMežmalas MTB / Madonas BJSSLAT20:40+4:43760
 
Tamužs JānisAuseklis IKLATmp1145
Mateičs ViktorsSaldus OKLATmp273
Semēvics KasparsAuseklis IKLATdns2913
 
 
 
S21E (13)2,5 km20 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Mihailova KristaAuseklis IKLAT16:130:0060
2Midrijāne AneteTaka TOKLAT17:01+0:48861
3Valdmane LīgaZVOC-VBSSLAT18:01+1:48877
4Cahrausa IlzeSaldus OKLAT18:28+2:151751
5Bumelyte VidaAzuolas OKLTU18:33+2:20
6Arama UnaMežmalas MTB / Madonas BJSSLAT18:43+2:30255
7Grosberga SandraCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT18:44+2:312100
8Turka JanetaTaka TOKLAT19:02+2:49459
9Nīmante LauraZVOC-VBSSLAT19:13+3:001315
10Masevičiūtė KristinaDainavaLTU19:15+3:02
11Grgaite EvelinaIndv. (LTU)LTU20:15+4:02
12Turka MārīteTaka TOKLAT21:57+5:44460
13Dūdele KateKāpa OK/Carnikavas novadsLAT23:53+7:40839
 
 
 
V12 (31)1,4 km11 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Gailis RihardsAuseklis IKLAT7:010:002999
2Brucis MatīssSaldus OKLAT7:46+0:453412
3Krūmiņš RihardsAlnis-JNSC OKLAT7:47+0:462979
4Dzalbs EdijsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT7:58+0:573269
5Alberings PaulsZVOC-VBSSLAT8:13+1:123055
6Spektors FricisKāpa OK/BJC LaimīteLAT8:20+1:192961
7Vimba Rūdolfs MatīssZVOC-VBSSLAT8:26+1:252524
8Brucis ĢirtsSaldus OKLAT8:27+1:263413
9Breidaks AinārsMadonas BJSS/OK AronaLAT8:51+1:502905
10Štoknis EduardsPūznis OKLAT9:03+2:022788
11Platacis MatīssCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT9:28+2:273315
12Heinols MārisZVOC-VBSSLAT9:36+2:352776
13Grimza AlvisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT9:48+2:472868
14Zērnis EmīlsSaldus OKLAT9:52+2:513300
15Strazdiņš Oto RainersAzimuts OK- Sm BJSSLAT10:12+3:113266
16Rudzītis EduardsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT10:41+3:403045
17Ģērmanis EmīlsAuseklis IKLAT10:47+3:462968
18Bēmis ViestursCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT11:20+4:193160
19Lūkins HaraldsOgre OK/SCLAT11:56+4:553313
20Leitlands MatīssZVOC-VBSSLAT12:24+5:233014
21Līcis Matīss DanielsOgre OK/SCLAT13:16+6:153415
22Laudiņš RobertsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT14:18+7:173428
23Valdbergs AndrejsMadonas BJSS/OK AronaLAT14:47+7:463253
24Aņisimovs AleksisEko TOSKLAT15:05+8:043417
25Barkāns KristofersOgre OK/SCLAT19:02+12:012966
 
Goldšteins SvensOgre OK/SCLATdns
Steselis RenārsOgre OK/SCLATdns
Turks TomsKāpa OK/Carnikavas novadsLATdns3282
Krieviņš DāvisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns
Kupracevičs NikolassCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns
Radziņš RinaldsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns
 
 
 
S12 (16)1,4 km11 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ločmele ElizabeteZVOC-VBSSLAT7:350:003013
2Caune AgnijaAzimuts OK- Sm BJSSLAT8:45+1:102926
3Skopāne ElīnaAzimuts OK- Sm BJSSLAT9:18+1:432735
4Vimba ElizabeteZiemeļkurzeme OKLAT10:10+2:353027
5Baduna MonikaMadonas BJSS/OK AronaLAT10:20+2:452904
6Upīte AndaKāpa OK/SaulkrastiLAT10:44+3:093069
7Ozola SintijaZVOC-VBSSLAT10:46+3:113063
8Rulle ArtaZVOC-VBSSLAT10:58+3:233062
9Stabiņa ZandaAzimuts OK- Sm BJSSLAT11:38+4:032925
10Dzene KatrīnaAuseklis IKLAT12:13+4:383350
11Lapiņa Laura ElīzaAuseklis IKLAT13:13+5:382840
12Pētersone Eva SintijaTaka TOKLAT13:43+6:083401
13Nagle AgnijaMadonas BJSS/OK AronaLAT14:05+6:30
14Beļakova DanaZiemeļkurzeme OKLAT14:15+6:403321
15Dāve LīvaMadonas BJSS/OK AronaLAT14:48+7:133293
 
Zacmane ElzaOgre OK/SCLATdisq
 
 
 
V14 (25)2,1 km18 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ustinovs EdgarsOgre OK/SCLAT11:510:002674
2Slikšjānis MatīssAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:04+0:132473
3Upītis UldisPierīgas BJSSLAT12:09+0:182572
4Caune IlgvarsAzimuts OK- Sm BJSSLAT12:58+1:072738
5Indrāns EdgarsPierīgas BJSSLAT14:20+2:292899
6Valdbergs VairisMadonas BJSS/OK AronaLAT15:03+3:122648
6Kaminskis KārlisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT15:03+3:122437
8Pļaviņš NiksMadonas BJSS/OK AronaLAT15:13+3:222642
9Vahruševs DanielsOgre OK/SCLAT15:19+3:282820
10Indriksons KristapsMadonas BJSS/OK AronaLAT16:00+4:092639
11Straume TomsAuseklis IKLAT16:06+4:152876
12Bruners KristapsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT16:20+4:291905
13Kokorevičs RenārsPūznis OKLAT16:26+4:352786
14Stupaks DanielsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT16:35+4:443018
15Stiprais EmīlsMadonas BJSS/OK AronaLAT16:49+4:582635
16Valpuski JānisOgre OK/SCLAT18:04+6:132842
17Paļčuns IļjaStiga OKLAT18:32+6:41
18Gribusts JāzepsOgre OK/SCLAT18:41+6:502818
18Valdbergs AtisMadonas BJSS/OK AronaLAT18:41+6:502903
20Sarksņa AndrisOgre OK/SCLAT19:08+7:172907
 
Aparjods KristersPierīgas BJSSLATmp2312
Bogdanovs KonstantinsStiga OKLATdisq
Ķuzis KārlisSaldus OKLATdisq2817
Bondars Reinis-MatīssIndv.LATdns
Lancmanis Markus VoldemārsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns2986
 
 
 
S14 (13)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Alksne ElvitaZVOC-VBSSLAT16:460:002518
2Alberinga VilmaZVOC-VBSSLAT17:20+0:343012
3Lapiņa ZelmaKāpa OK/BJC LaimīteLAT17:42+0:562357
4Nelsone LauraPierīgas BJSSLAT18:43+1:572773
5Celeste KatrīnaOgre OK/SCLAT22:38+5:522990
6Siksaliete KristaMadonas BJSS/OK AronaLAT23:10+6:243270
7Drejmane InesaStiga OKLAT24:51+8:05
8Katlapa ElīzaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT26:21+9:353141
9Terentjeva AnastasijaStiga OKLAT29:21+12:35
10Vengreviča ViktorijaStiga OKLAT32:04+15:18
11Galeja LīvaMadonas BJSS/OK AronaLAT34:50+18:04
 
Vavilova AngelinaStiga OKLATmp
Dzalba SabīneCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns2861
 
 
 
V16 (17)2,4 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Titomers EndijsAlnis-JNSC OKLAT16:140:002337
2Veļķeris JānisAlūksne-Ape OKLAT17:14+1:002058
3Linde KlāvsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT17:20+1:062103
4Paļčins AleksejsStiga OKLAT18:30+2:16
5Slaveiks KasparsAlnis-JNSC OKLAT19:01+2:472339
6Šiliņš AivisAlnis-JNSC OKLAT20:08+3:542053
7Danilovs JevgenijsStiga OKLAT20:21+4:07
8Šillers HaraldsOgre OK/SCLAT20:33+4:19
9Andersons TomassAlnis-JNSC OKLAT20:43+4:292054
10Bēmis ĒriksCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT22:04+5:502983
11Narvaišs NaurisSprīdītis TSKLAT22:30+6:162759
12Leimanis Mārtiņš MārcisAzimuts OK- Sm BJSSLAT25:23+9:093007
 
Glūdiņš RitvarsSaldus OKLATdisq2487
Vainovskis EmīlsSaldus OKLATdisq2486
Lukjanovs VisvaldisSaldus OKLATdns2564
Heinols AtisZVOC-VBSSLATdns1942
Purvinskis RaimondsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns2104
 
 
 
S16 (5)2,2 km18 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ruka Diāna MartaOzonsLAT15:160:002263
2Aparjode KendijaPierīgas BJSSLAT16:00+0:442313
3Zušēvica AustraKāpa OK/BJC LaimīteLAT16:52+1:362576
4Blūmentāle ElizabeteOzonsLAT17:43+2:272747
5Rudzīte AgneseKāpa OK/BJC LaimīteLAT23:33+8:172577
 
 
 
V18 (15)2,9 km26 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Kārkliņš DanielsZVOC-VBSSLAT17:120:002598
2Gruzde ĒriksCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT17:17+0:051629
3Dzalbs EmīlsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT17:32+0:201954
4Puriņš MikusAuseklis IKLAT17:49+0:371111
5Ļubinskis ValtersZVOC-VBSSLAT17:50+0:381767
6Reinsons AlvisAuseklis IKLAT18:06+0:542091
7Lukjanovs KārlisSaldus OKLAT18:10+0:582565
8Stiprais KlāvsMadonas BJSS/OK AronaLAT18:28+1:162147
9Blumbahs NaurisZiemeļkurzeme OKLAT19:48+2:363291
10Krastiņš ĢirtsOgre OK/SCLAT20:57+3:451967
11Ansbergs AnsisSaldus OKLAT21:25+4:132815
12Lamberts MārisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT25:05+7:532061
 
Liepa PēterisZVOC-VBSSLATdisq1768
Baunis JānisMadonas BJSS/OK AronaLATdns2637
Taube Emīls HenrijsZVOC-VBSSLATdns1766
 
 
 
S18 (5)2,5 km20 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Jansona MartaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT19:250:002126
1Šadrina MadaraPierīgas BJSSLAT19:250:002141
3Lapsiņa SigitaMadonas BJSS/OK AronaLAT19:28+0:031708
4Nāgele ZanePierīgas BJSSLAT25:30+6:051881
5Nelsone LindaPierīgas BJSSLAT30:09+10:442774
 
 
 
V20 (10)2,9 km26 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Dišlers DāvisOzonsLAT15:150:001474
2Vējš-Āboliņš KristapsPūznis OKLAT16:45+1:301348
3Baltacis KārlisPierīgas BJSSLAT16:46+1:312089
4Zvirbulis MikusOgre OK/SCLAT17:28+2:131036
5Gailis AndrisAuseklis IKLAT17:48+2:331779
6Sārs JānisMežmalas MTB / Madonas BJSSLAT17:49+2:341069
6Bērziņš KristapsTaka TOKLAT17:49+2:341687
8Neimanis NaurisOgre OK/SCLAT18:41+3:261037
9Magone KristapsCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT19:13+3:581652
10Šadrins RūdolfsPierīgas BJSSLAT19:50+4:352140
 
 
 
S20 (9)2,5 km20 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Zaļaiskalna BeātaAuseklis IKLAT18:310:00464
2Svilpe ElīnaMežmalas MTB / Madonas BJSSLAT18:56+0:251877
3Plakane RūtaAuseklis IKLAT19:38+1:072580
4Čamane ZaneMadonas BJSS/OK AronaLAT20:42+2:111170
5Širaka SindijaPūznis OKLAT21:08+2:371362
6Strautniece KristaAlnis-JNSC OKLAT22:30+3:591911
7Zīlišķe AmandaAuseklis IKLAT22:51+4:202571
8Oficiere SabīneSaldus OKLAT22:52+4:212942
 
Putniņa RūtaMadonas BJSS/OK AronaLATdisq2644
 
 
 
V21A (11)2,6 km24 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Radziņš KasparsRīgas SatiksmeLAT16:340:001949
2Vīksne DidzisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT16:41+0:071131
3Gelbis RuslansSilvaLAT18:23+1:4939
4Bērziņš MikusMadonas BJSS/OK AronaLAT20:11+3:37723
5Gelbis ArvisOzonsLAT20:22+3:482275
6Vimba MārtiņšZiemeļkurzeme OKLAT20:56+4:222410
7Bušs JānisAlnis-JNSC OKLAT22:03+5:29
8Daģis SalvisAlnis-JNSC OKLAT23:36+7:022972
9Āboliņš HarijsOzonsLAT24:03+7:292782
10Šteinalts MārtiņšEko TOSKLAT26:01+9:273081
 
Jakovels AigarsOzonsLATdns
 
 
 
S21A (8)2,3 km20 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Daģe IlonaAlnis-JNSC OKLAT16:450:002973
2Veispale LieneAuseklis IKLAT18:06+1:212814
3Barkāne ZaneOgre OK/SCLAT23:26+6:412964
4Kornejanova AgritaAlnis-JNSC OKLAT23:29+6:441980
5Ceruka IevaMežmalas MTB / Madonas BJSSLAT23:33+6:482606
6Plaude MāraNSB LiepavaLAT26:20+9:352231
7Kļaviņa AnekaMadonas BJSS/OK AronaLAT28:58+12:133359
 
Baumane AivaTaka TOKLATdns1415
 
 
 
V21B (10)2,6 km24 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ķēpulis ArtisSaldus OKLAT18:010:00411
2Reneslācis ValtersOgre OK/SCLAT20:35+2:34
3Lukačovs AgnisSilvaLAT21:28+3:273010
4Barkāns RomualdsOgre OK/SCLAT22:43+4:422965
5Vingris JānisIndv.LAT23:20+5:19
6Gāzējs MārcisEko TOSKLAT25:54+7:533334
7Segliņš ĢirtsTaka TOKLAT29:36+11:35
8Gūtmanis JānisZiemeļkurzeme OKLAT42:18+24:173284
 
Peipiņš AgrisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATmp563
Vainovskis JānisSaldus OKLATdns
 
 
 
S21B (4)2,2 km18 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Pavāre SanitaEko TOSKLAT21:430:003256
2Stolere MāraSaldus OKLAT21:50+0:072941
3Kumpyte RasaLevuoLTU22:34+0:51
4Medne BaibaREIR Dobele SKLAT22:42+0:59
 
 
 
V35 (5)2,7 km24 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Inka UģisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT18:140:00
1Kvedaravicius MindaugasLevuoLTU18:140:00
3Stabiņš MārisAzimuts OK- Sm BJSSLAT18:20+0:06522
 
Šillers EinārsZiemeļkurzeme OKLATdisq3323
Bondars RaimondsIndv.LATdns
 
 
 
S35 (3)2,4 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Alksne DinaBurkānciems OKLAT21:440:002323
2Straume IldzeLOSTLAT24:52+3:08
 
Puķīte IritaKāpa OKLATdisq2411
 
 
 
V40 (12)2,7 km24 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ostups JurisA2LAT15:130:00213
2Polis GuntarsAuseklis IKLAT16:05+0:522000
3Saunorius DainorasIgtisaLTU16:32+1:19
4Leja AndrisZiemeļkurzeme OKLAT17:42+2:292248
5Dzalbs AndrisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT18:08+2:552152
6Kojalovičs KasparsOzonsLAT18:24+3:11155
7Freidenfelds ValtersZiemeļkurzeme OKLAT18:30+3:171104
8Ikaunieks GunārsMadonas BJSS/OK AronaLAT19:01+3:48256
9Lazdāns JānisA2LAT19:07+3:54631
10Treijers AigarsOgre OK/SCLAT19:54+4:412894
 
Krieviņš DainisAuseklis IKLATdns2362
Kaminskis ValtersCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns2132
 
 
 
S40 (6)2,4 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Lapiņa IlzeZiemeļkurzeme OKLAT18:450:00825
2Bura JolantaAuseklis IKLAT19:08+0:232811
3Virbule LīgaTaka TOKLAT19:57+1:121420
4Gobiņa SarmītePūznis OKLAT22:31+3:461761
5Mihailova IntaAuseklis IKLAT23:39+4:5445
6Blumberga ZaneAlnis-JNSC OKLAT31:27+12:422569
 
 
 
V45 (8)2,4 km21 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Kokorišs ValdisMona OKLAT14:360:00291
2Mihailovs AivarsAuseklis IKLAT15:03+0:2746
3Īvāns PēterisTaka TOKLAT16:17+1:411040
4Dukulis IlmārsAlnis-JNSC OKLAT17:32+2:562830
5Zīlišķis ĢirtsMona OKLAT17:37+3:011999
6Bura EduardsAuseklis IKLAT17:56+3:203110
 
Šadrins SergejsKāpa OK/Carnikavas novadsLATmp1463
Lupiķis GuntarsKāpa OKLATmp2680
 
 
 
S45 (4)2,3 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ozola BaibaMona OKLAT18:160:00308
2Krēsliņa DaigaPūznis OKLAT20:29+2:131097
3Poriķe IntaAlnis-JNSC OKLAT23:43+5:272570
4Šteina MudīteSaldus OKLAT24:37+6:211202
 
 
 
V50 (10)2,4 km21 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Mamis ĢirtsMona OKLAT15:040:001107
2Dude GuntisSprīdītis TSKLAT15:19+0:15642
3Gailis AinārsAuseklis IKLAT16:34+1:301781
4Nāgelis JānisMona OKLAT16:46+1:42858
5Lācars HarijsSilvaLAT17:05+2:012160
6Pucens IvarsMona OKLAT17:26+2:221904
7Lācis SandrisMona OKLAT18:36+3:32856
8Lejiņš JānisMežmalas MTB / Madonas BJSSLAT20:41+5:372686
9Lagzdkalns JānisAuseklis IKLAT21:28+6:242916
 
Ūdris ĒriksCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns897
 
 
 
S50 (7)2,3 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Turka OdetaTaka TOKLAT18:180:00457
2Penkule SilvijaSaldus OKLAT19:37+1:192498
3Pilābere AgritaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT21:14+2:56694
4Tāse IlzeOgre OK/SCLAT21:45+3:271715
5Siliņa InetaMona OKLAT21:47+3:29306
6Saulīte DaceMadonas BJSS/OK AronaLAT22:11+3:533109
7Holcmane IvetaOgre OK/SCLAT25:06+6:48358
 
 
 
V55 (6)2,3 km20 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Kosmačevs AndrisKurmis OKLAT16:540:00427
2Ansviesulis IvarsPrizmaLAT18:55+2:01932
3Laveiķis RolandsKāpa OK/Carnikavas novadsLAT19:08+2:14581
4Penkulis MārisSaldus OKLAT19:59+3:052497
5Turks JānisTaka TOKLAT20:47+3:53458
 
Kokins JurisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLATdns165
 
 
 
S55 (3)2,1 km18 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Lebedoka GuntaKurmis OKLAT17:040:00429
2Kosmačeva TamāraKāpa OK/Carnikavas novadsLAT21:30+4:26192
3Alksne AijaCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT22:37+5:331006
 
 
 
V60 (9)2,3 km20 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Alksnis UldisCPSS/Meridiāns/PārgaujaLAT19:070:001179
2Grigulis DzintarsOgre OK/SCLAT21:15+2:082653
3Drunka JurisMadonas BJSS/OK AronaLAT21:56+2:491499
4Kukk VolliKāpa OKLAT23:46+4:39216
5Bušs MiervaldisAlnis-JNSC OKLAT25:17+6:102315
6Kučinskis ArnoldsOgre OK/SCLAT26:30+7:231089
 
Lukačovs HelmutsSilvaLATmp2739
Skrūzmanis JānisOgre OK/SCLATmp1306
Pahomovs ValērijsSeniorsLATmp1234
 
 
 
S60 (3)2,1 km18 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ģipsle InāraKO OKLAT16:180:002619
2Kukka RutaKāpa OKLAT16:20+0:02217
 
Mauliņa IneseSaldus OKLATdns1627
 
 
 
V65 (4)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Alksnis UldisJēkaba aģentūraLAT18:130:002465
2Brants IvarsAlnis-JNSC OKLAT18:30+0:171232
3Kalniņš JānisSēlijas mežs OSKLAT19:46+1:33355
 
Oļeiņiks JurijsZiemeļkurzeme OKLATmp1625
 
 
 
S65 (3)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Sīka SarmaIndv.LAT28:230:003343
2Andersone AijaSeniorsLAT32:21+3:58590
3Černiševa VairaZiemeļkurzeme OKLAT38:57+10:34597
 
 
 
V70 (4)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Anže AtisPūznis OKLAT24:440:002028
2Kalniņš IvarsSeniorsLAT29:47+5:03654
3Černiševs VadimsZiemeļkurzeme OKLAT32:58+8:14596
 
Zaķis JurisPūznis OKLATdisq2029
 
 
 
S70 (1)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
Lauva VijaSilvaLATdns2155
 
 
 
V75 (5)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Mīkulis Gunārs JānisSēlijas mežs OSKLAT24:550:00357
2Ostups GunārsKāpa OK/Carnikavas novadsLAT28:17+3:22211
3Berners EdvīnsA2LAT29:09+4:14573
4Pommers JānisTaka TOKLAT34:00+9:05461
 
Leikarts OjārsTaka TOKLATdisq1047
 
 
 
S75 (4)2,0 km19 C
VietaVārdsKomandaNatRezultāts ODB nr.
1Ostupe RitaKāpa OK/Carnikavas novadsLAT32:120:00212
 
Zeberliņa MāraTaka TOKLATmp1046
Skujiņa ErnaSeniorsLATdisq697
Mazzariņa RaisaSeniorsLATdns591